Wakacje w górskiej miejscowości

Jeżeli ktoś ceni sobie spokój i dobry klimat, to na wakacje może wyjechać do małej miejscowości, jaką jest Ustroń. To miasto położone w województwie śląskim, znajdujące się blisko Wisły. Pokoje Ustroń można wynająć w okazyjnej cenie przez cały rok.

Dobra baza noclegowa

Może i miasto jest małe, ale jeżeli chodzi o bazę noclegową, to nie można na nią w żaden sposób narzekać. Noclegi Ustroń dostępne są przez cały rok. Zarówno dla osób samotnych, dla małżeństw, emerytów, rodzin z dziećmi, studentów, itd. Wymieniać można bez końca, ale chodzi o to, że Ustroń noclegi obfituje w wiele miejsc, gdzie każdy będzie mógł odpocząć. Jeżeli ktoś zna dokładny termin wyjazdu, to może wcześniej dokonać rezerwacji, dzięki czemu po przyjeździe na miejsce wszystko będzie już na niego czekać. Chociaż, jeżeli ktoś jedzie bez gotowej rezerwacji, to też znajdzie na pewno wolne pokoje Ustroń, aczkolwiek ich cena może być nieco wyższa.

Atrakcje Ustronia

Noclegi Ustroń zostały już załatwione, więc czas na to, aby zobaczyć, jakie atrakcje czekają w tym urokliwym miejscu. Wśród nich można wymienić chociażby Leśny Kościół. Tak, właśnie taka jest dokładna nazwa tego miejsca. Wszystko przez to, że należy wejść do lasu, gdzie do dzisiaj znajduje się pamiątkowy napis „Miejsce, na którym stoisz, ziemią świętą jest”. Był to ołtarz, który służył miejscowym ewangelikom do odprawiania nabożeństw. Oprócz tego, wśród atrakcji, jakie można znaleźć w tym mieście, należy wymienić Leśny Park Niespodzianek. Mówi się, że jest to doskonała rozrywka dla małych dzieci, ale nie zapominajmy o tym, że również dorośli również lubią poczuć się jak najmłodsi. Jest to to tzw. peeting zoo, czyli miejsce, gdzie można opiekować się zwierzętami. Co więcej, jeżeli leśna fauna na to pozwoli – będzie można je dotknąć. Chociaż w tej kwestii zawsze należy zachować odpowiednią ostrożność. Muzeum Motocykli Rdzawe Diamenty zaciekawi na pewno wielu mężczyzn, którzy kochają jednoślady. Dostępne w miasteczku jest miejscem, które zostało stworzone przez wielkich pasjonatów – Remigiusza Dancewicza oraz Daniela Kolonki. Warto wejść do tej magicznej krainy. Ustroń noclegi oferuje przyjezdnym jeszcze wiele innych, ciekawych atrakcji turystycznych do odwiedzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here