Bezpieczne zabiegi odchudzające

Liposukcja była swego czasu bardzo popularnym zabiegiem odchudzającym. Mimo wszystko jest to jednak zabieg inwazyjny w związku z czym wiele osób bało się do niego przystąpić. Aktualnie liposukcję zaczyna wypierać kriolipoliza, która jest metodą nieinwazyjną, a co za tym idzie, bezpieczniejszą.

Zabiegi odchudzające Katowice – co warto wybrać?

Kriolipoliza to nic innego jak zamrażanie tkanki tłuszczowej. Jest to zabieg medycyny estetycznej, dzięki któremu zmniejsza się ilość podskórnej tkanki tłuszczowej. Spodziewać można się zmniejszenia tkanki tłuszczowej nawet o 30-40%. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty należy poddać się serii zabiegów. Ostateczne efekty pojawiają się po 4 miesiącach od ostatniej kriolipolizy.

Kriolipoliza Katowice – czy to boli i jak wygląda zabieg?

Ciężko określić długość trwania wizyty pacjenta, ponieważ zależy to przede wszystkim od powierzchni partii ciała, która ma zostać poddana wymrażaniu. Można przyjąć, że jeden zabieg będzie trwał około godziny. Specjalny aplikator zostaje przyłożony do wybranej partii ciała, by następnie zassać fałdę skóry do komory chłodzącej. To właśnie w tym momencie dochodzi do pobierania ciepła z tłuszczu. Komórki tłuszczowe obumierają i zostają rozpuszczone. Wymrażanie tkanki tłuszczowej nie jest bolesne. Również skutki uboczne są raczej niewielkie. Wystąpić mogą jedynie siniaki bądź zaczerwienienia. Kriolipoliza Katowice jest coraz popularniejsza, właśnie dzięki szybkiej rekonwalescencji po zabiegu i świetnych efektach.

Na jakie partie ciała kriolipoliza działa najlepiej?

Wymrażanie tkanki tłuszczowej jest polecaną metodą dla osób, które pragną pozbyć się tłuszczu z niewielkich partii ciała. Zabiegi odchudzające Katowice najlepiej sprawdzają się na brzuchu, udach i twarzy. Trzeba pamiętać, że pierwsze efekty widać dopiero po miesiącu, a na wynik końcowy poczekać trzeba około 4 miesięcy. To właśnie wtedy kończy się proces metabolizacji martwych komórek tłuszczowych. U niektórych pacjentów efekty widać bardzo szybko, u innych musi minąć dłuższy czas – jest to zależne od pracy wątroby. Gwarancją jest jednak fakt, że zadowalające efekty prędzej czy później się pojawią. Wymrażanie tkanki tłuszczowej jest bezpieczne i nieinwazyjne, dlatego coraz chętniej wybierane przez osoby pragnące pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here