Nietypowe perfumy dla przebojowych mężczyzn

Perfumy Joop! Homme są dostępne w sprzedaży od 1989 roku i od tego czasu utrzymują swoją popularność wśród mężczyzn.

Joop! to nie tylko świetny zapach, ale jest również bardzo przystępny cenowo, czego wielu facetów szuka w perfumach i wodach toaletowych. Z pewnością ten zapach jest oryginalny, warto zatem przekonać się, czy perfumy te są warte wypróbowania.

Joop perfumy męskie o odważnym zapachu

Joop! Homme to ciekawy zapach, nie tylko ze względu na nazwę i wykrzyknik, ale także dlatego, że jest to męski kwiatowy zapach. Wiele z bardziej męskich zapachów jest stonowanych, ale nie Joop!, który otwiera się zdecydowanymi nutami i może być nieco zbyt przytłaczający dla niektórych osób. Nie jest to rodzaj wody kolońskiej, która przypadnie do gustu każdemu, jest zuchwała, jest słodka i może być bardzo intensywna przez pierwszą godzinę noszenia. Również butelka nie jest typowa dla zapachów męskich, ponieważ jest intensywnie różowa.

Perfumy Joop! Homme otwiera intensywny zapach przypraw, cynamon i paczula. Później wyczujemy ciepły bursztyn, wanilię i kilka ostrych nut cytrusowych, mandarynkę, bergamotkę. Z nut kwiatowych wyczuć można jaśmin, kwiat pomarańczy, heliotrop, paczulę, pojawią się również nuty drzewne, cedr, drzewo sandałowe się, stanowiące dość intensywne wykończenie. Jest to pikantny, ale również słodki i kwiatowy zapach z odrobiną miodowej i waniliowej esencji. Takie nuty zapachowe, wanilię i kwiatowe nuty, nie są zbyt częste w męskich zapachach, jednak zapach zapewnia zadowalającą wydajność w przystępnej cenie.Chociaż zapach jest dość słodki, ma również dość głęboką kompozycję i zdecydowanie męską stronę. Nuty kwiatowe są przyjemne, dobrze komponuje się z pozostałymi nutami szczególnie zapachach kwiatu pomarańczy, a także jaśmin, szczególnie z drzewną podstawą. Z pewnością joop perfumy nie jest to zapach dla każdego, ale może się podobać wielu pewnym siebie, przebojowym mężczyznom, szczególnie młodszym. Jest to mocna woda kolońska, więc do uzyskania pożądanego efektu nie potrzeba używać ich za dużo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here