Kiedy warto przedłużyć rzęsy i jaką metodę wybrać?

Wiele kobiet dzisiaj decyduje się inwestować w swoją urodę. Istnieje wiele zabiegów, które pozwalają podreperować to, czego nie udało się matce naturze. Dzisiaj bez problemu możemy skorygować usta czy wydłużyć rzęsy. To właśnie na oczach skupiamy swoją uwagę w trakcie rozmowy, a u kobiet oczy są wyznacznikiem piękna. Dlatego też coraz więcej kobiet decyduje się na przedłużanie rzęs.

Kiedy warto pomyśleć nad zabiegiem?

Niektóre wydarzenia, takie jak np. ślub czy inne duże wydarzenie sprawiają, że dodatkowo wzmaga się potrzeba stylizacji. Wówczas udajemy się na zabiegi pielęgnacyjne, wykonujemy manicure i odwiedzamy fryzjera. Do wszystkich tych zabiegów dołączył również nowy trend w postaci przedłużania rzęs. Jest to zabieg coraz częściej wykonywany, szczególnie przed wielkim wydarzeniem.

Jednak wiele kobiet decyduje się na zabieg również po to, by móc cieszyć się rzęsami, o których zawsze marzyły. Dzisiaj mamy możliwość wykonać zabieg niemalże bez większych problemów. Istnieje bowiem wiele salonów oferujących przedłużanie rzęs, a koszt samego zabiegu nie jest wcale wysoki. Należy jednak pamiętać, że na tym nie wolno oszczędzać i podejrzanie tanie oferty powinny być natychmiast odrzucane. O tym dlaczego warto wykonać zabieg w profesjonalnym salonie, przeczytasz tutaj http://www.chilimy.pl/dlaczego-przedluzanie-rzes-nalezy-wykonac-w-profesjonalnym-salonie-bledy-i-konsekwencje-nieodpowiedniego-wykonania-zabiegu/. Dowiesz się, jakie mogą być konsekwencje niepoprawnie wykonanego zabiegi i dlaczego doświadczenie w stylistyce rzęs jest tak ważne.

Jeśli więc natura nie obdarzyła Cię bujnymi rzęsami, nie musisz już spędzać godzin na ich tuszowaniu. Wystarczy umówić się na zabieg i wybrać jedną z metod przedłużania rzęs. Efekt może Cię zaskoczyć! Salon oferujący usługi znajdziesz najszybciej na https://www.moment.pl/rzesy/gdynia, gdzie ponadto sprawdzisz opinie dotychczasowych klientek. To pozwoli wybrać najlepszą ofertę na rynku i szybko umówić się na zabieg.

Jakie są najpopularniejsze metody przedłużania rzęs?

Przedłużanie rzęs można podzieli w zasadzie na dwie kategorie:

  • przedłużanie rzęs,
  • metody objętościowe mające na celu zagęszczenie rzęs.

W zależności od tego, czy zależy Ci na wydłużeniu, czy może dodatkowo na zagęszczeniu rzęs możesz wybrać spośród kilku najpopularniejszych metod:

  • metoda 1:1,
  • metoda 2:1 (metoda 2D),
  • metoda 3:2 (metoda 3D),
  • metoda 4:1 (metoda 4D),
  • szybkie rzęsy,
  • metoda mieszana.

Nie ma potrzeby opisywać wszystkich metod, ponieważ są one do siebie bardzo podobne. W pierwszej, czyli w metodzie 1:1 stylistka dokleja po jednej rzęsie do każdej naturalnej rzęsy. Sztuczne włoski klei się nieco poniżej linii powieki, dzięki czemu klej nie ma styczności ze skórą. Efekt jest bardzo naturalny, a rzęsy perfekcyjnie wydłużone i podkręcone. Kolejne metody dodają objętości. Zależnie od tego, którą wybierzesz, stylistka będzie proporcjonalnie doklejała po 2, 3 lub 4 sztuczne rzęsy. Różnica w zabiegu polega na tym, że pierwszą rzęsę mocuje się metodą 1:1, a kolejne przyklejane są już do powieki. W efekcie nie obciążają zbytnio rzęs i pozwalają zachować naturalny wygląd.

Możesz także skorzystać z metody mieszanej, czyli np. wydłużyć lub zagęścić tylko kąciki oka. Albo sięgnąć po tzw. szybkie rzęsy, czyli doklejenie kępki rzęs sztucznych, których efekt utrzyma się przez kilka najbliższych dni. To doskonały sposób np. na podkreślenie oprawy oka na weselę czy do sesji zdjęciowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here