Zabawki dla najmłodszych

Wybór zabawek dla dzieci poniżej trzeciego roku życia nie jest sprawą łatwą. Wiele produktów dedykowanych dzieciom ma oznaczenia +3. Warto zwracać uwagę na te oznaczenia, gdyż zabawka taka dla młodszego dziecka jest nieodpowiednia. Zabawa nią może stanowić zagrożenie życia. Zazwyczaj jest to związane z użyciem nieodpowiednich dla maluchów materiałów lub bardzo małych elementów, którymi dziecko mogłoby się zakrztusić. Dlatego podczas wyboru zabawki powinniśmy szukać dodatkowych oznaczeń lub certyfikatów. Zabawki dla dzieci nie powinny stwarzać dla nich zagrożenia. Niektóre ze związków chemicznych obecnych w składzie plastikowych zabawek mogą zawierać związki powodujące alergie lub inne choroby. Dlatego nie należy kupować tanich plastikowych zabawek, które nie mają opisanego składu i dołączonej instrukcji w języku polskim.
Lepiej, aby dziecko posiadało mniej zabawek, ale były one bezpieczne, solidne i dawały dziecku możliwości do prawidłowego rozwoju manualnego i intelektualnego.

Fisher Price
Od lat na rynku czołowe miejsce w produkcji zabawek dla najmłodszych wiedzie firma Fisher Price. Zatrudniają specjalistów i projektantów zabawek, który starają się zrozumieć, jak dzieci się rozwijają i kształtują. Stworzona z myślą o rozwoju seria „Ucz się i Śmiej” to cała kolekcja zabawek edukacyjnych, której stworzenie oparte było na codziennych odkryciach i znanych dziecku produktach. Do wyboru mamy takie zabawki fisher price jak:
– Laptop malucha „ucz się i śmiej”, który uczy kolorów, kształtów, cyfr, alfabetu. Gwarantuje zajęcie na długie godziny. Posiada ponad 40 piosenek i dźwięków, a wesołec światełka tańczą w rytm muzyki.
– Różowy skuter malucha „Poziomy Nauki” . Skuter wyposażony jest w technologię Poziomy nauki, czyli świetny sposób dostosowania materiałów edukacyjnych do wieku dziecka. Dzięki tej zabawce dziecko poćwiczy sprawność ruchową, pozna mnóstwo piosenek, nauczy się kolorów, liczb itd.
– Smartfonik Ucz się i śmiej. Odtwarza zdania oraz zabawne dźwięki i ponad 10 melodii i piosenek do wspólnego śpiewania. Uczy liter, cyfr, kolorów i kształtów.
– Dwujęzyczny Szczeniaczek – Uczniaczek, czyli zabawka uznawana już za kultową, wielokrotnie udoskonalana. To mięciutka przytulanka, która może działać w dwóch trybach – nauki i zabawy. Zabawy edukacyjne i piosenki uruchamiane mogą być w wersji polskiej i angielskiej. W serii „ucz się i śmiej” znajdziemy więcej produktów i warto poznać pełną ofertę producenta.
Fisher Price posiada w ofercie serię zabawek dedykowaną małym fanom ciuchć. Mowa tu o zabawkach Tomek i przyjaciele – na podstawie ulubionej dziecięcej bajki. Zabawki z linii Tomek i Przyjaciele to duży wybór bajkowych lokomotyw, pełne zestawy z torami i dodatkami, zdalnie sterowane pociągi oraz wersje zabawek klasycznych takich jak układanki czy sortery.
Kolejną wspaniałą serią jest linia Little People. Zachwyca ona dzieci na całym świecie od wielu lat. Zabawki te mają za zadanie uczyć troskliwości, życzliwości, pomagania innym. Jedną z najnowszych serii Imaginext, mogą bawić się starsze przedszkolaki. Zabawki mają za zadanie rozwijać wyobraźnię i pasję w dzieciach.

Co ważne, wybierając Fisher Price masz pewność, że Twoje dziecko bawi się zabawkami bezpiecznymi i wykonanymi z największą precyzją.
Jest to doskonały wybór zarówno dla rodziców, jak i dzieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here