Co warto wiedzieć na temat przeszczepu włosów

Włosy są bez wątpienia jednym z ważniejszych atrybutów urody dla każdej z płci. Piękna i zadbana potrafią stanowić ogromną ozdobę i dodać każdemu uroku. Niestety bywają również takie sytuacje, gdy włosy dosłownie lecą garściami i zaczyna pojawiać się stresująca łysina. W niektórych przypadkach rozwiązaniem może być przeszczep włosów, na który należy mieć zgodę lekarza trychologa wykonującego ten niezwykle skomplikowany zabieg.

Przeszczep włosów Śląsk

Włosy mogą nadmiernie wypadać z bardzo dużo różnych przyczyn. Kobiety po porodzie tracą nawet do jednej trzeciej włosów, co jest związane między innymi z gwałtownymi zmianami hormonalnymi w tym okresie życia. Czasami nadmierne wypadanie włosów związane jest z przeżytym stresem, innym razem to po prostu genetycznie dziedziczoną na przypadłość po którymś z bliskich członków. Tak naprawdę informacje na temat tego, czy uzyska się kwalifikację do przejścia przeszczepu włosów można otrzymać tylko i wyłącznie od lekarza trychologa. Lekarz musi po pierwsze podczas badania i wywiadu bardzo dokładnie ocenić powody nadmiernego wypadania włosów, bo tak naprawdę od tego zależy rokowanie całego zabiegu.

Przeszczep włosów Katowice opinie

Jeżeli do przeszczepu włosów pacjent zostanie zakwalifikowany prawidłowo, istnieje naprawdę ogromne prawdopodobieństwo powodzenia tego zabiegu i sukcesu. Jednym słowem po przeszczepieniu włosów już po kilku tygodniach zaczną pojawiać się bardzo delikatne świeże włosy, które nazywane są baby hair. Należy pamiętać o tym, że przeszczep włosów Śląsk polega na pobraniu mieszków włosowych z innych części głowy pacjenta, a następnie na szczepieniu ich w miejsca pozbawione włosów. Podczas jednego zabiegu można pobrać nawet do 1500 mieszków włosowych, za pomocą których można następnie pokryć sporą powierzchnię. Przeszczep włosów katowice opinie to zatem zabieg, który po prawidłowym zakwalifikowaniu pacjentów skończy się z pewnością ogromnym sukcesem.

Jak przygotować się do przeszczepu włosów

W jaki sposób przygotować się do tego skomplikowanego zabiegu? Warto wiedzieć o tym, że współcześnie przeszczep włosów wykonuje się przy pomocy nowoczesnych robotów medycznych, dzięki czemu zabiegi są znacznie mniej inwazyjne i pacjent szybciej wraca do dobrego stanu. Przed zabiegiem trzeba natomiast przejść konsultację u lekarza trychologa oraz przynieść wszystkie zlecone wyniki badań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here